You are here: Start AKTUALNOŚCI TOWARZYSKIE

WAKACJE NICCO NAD BAŁTYKIEM

Po pełnych sukcesów wystawach w Sopocie udaliśmy się na krótki urlop , oczywiście Nicco nam towarzyszył, jego pierwsza wizyta nad pięknym Polskim morzem oczywiście musiała zostać przez nas uwieczniona!

Więcej…

12 URODZINY PANDY !

13 czerwca to dla nas szczególna data, dzień urodzin naszej pierwszej i najstarszej samoyedki -

PANDORY SURPRISE Nord-Stern, która stała się legendą w rasie oraz na ringach wystawowych.

Obecnie na leniwej emeryturze ma się świetnie , a kolejne latka lecą , nie wiedzieć kiedy ....zawsze za szybko

KOCHAMY CIĘ PANDO!!! Bądź z nami jeszcze "troszkę" w zdrowiu i szczęściu !

Iwona i Michał

PIERWSZE URODZINY JEDI !!!

3 maja 2015 nasz słoneczny chłopiec skończył rok, był to dla nas rok wyjątkowy, wiele się w naszym życiu zmieniło na lepsze, głęboko wierzymy, że od kiedy Jedi jest z nami po prostu przynosi nam szczęście :-)

Rok temu na plaży w Dębkach podczas majowego weekendu odebrałam smsa od Temenushki na którego tak bardzo czekałam "we have 5 boys and 1 girl" !!!

Potem już tylko kilka tygodni później ponad 2000km , w sumie 5 dni w drodze (oczywiście z zahaczeniem o wystawy) i Jedi zawitał do naszego domku!

Dla nas zawsze pozostanie moim małym bułgarskim białym misiem :-)

Iwona i Michał

ODWIEDZINY "DZIADKÓW"

3 maja 2015 było nam bardzo miło gościć w hodowli "Arctic Challenge" Ewę i Arka Baryłów, który przyjechali w odwiedziny do naszych maluszków z miotu "M". Mama miotu "M" to Arctic Challenge WHY NOT SNOW IN SPRING (FRIDA)  więc uznając, że psy urodzone w hodowlach to "dzieci" hodowcy więc nasze maluchy to "wnuczki" Ewy i Arka.

Więcej…

JJ na okładce "Psa Przyjaciela"

 

Nasza gwiazdeczka JJ zaprezentowała artykuł poświęcony rasie Samoyed.

 

 


 

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2014 ROKU


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim Arktycznym Śnieżniakom


Nadziei – by nie opuszczała,


radości – by rozweselała,


miłości – by obrodziła,


dobroci – by zawsze była – …


Ewa & Iwona wraz z rodzinami

MUKI w telewizji !!!

 

12 listopada nasz MUKI wspaniale zaprezentował rasę alaskan malamute jako psy, które mogą pomóc dbać o zdrowie poprzez aktywny wypoczynek.

 

Więcej…

RODZINNA MAJÓWKA NAD BAŁTYKIEM

Pogoda i towarzystwo były wyśmienite dlatego dzielimy się z Wami zdjęciami z naszego rodzinnego weekendu nad Bałtykiem :-)

Więcej…

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2014 ROKU


Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka moc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia...
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim

Lawiny radości, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku, wielu kolędników oraz Sylwestra do rana z lampką szampana!


Ewa & Iwona wraz z rodzinami

URLOP NAD BAŁTYKIEM

Początek września to nad Bałtykiem czas magiczny. Jest jeszcze dość ciepło, ale nie ma już tłumów turystów, co znacznie ułatwia urlop z psami:-) Nasze dziewczynki z przyjemnością zażywały morskich kąpieli, podczas gdy my delektowaliśmy się pięknem wczesnojesiennej przyrody. JJ zdecydowanie po mamusi odziedziczyła zamiłowanie do wody oraz nurkowania! Nie zabrakło też tradycyjnego spływu kajakowego Piaśnicą, który to dedykuję Justynie, ona będzie wiedziała dlaczego;-) oraz pierwszych treningów o których więcej w dziale sport.

Więcej…

8 czerwca 2013

ULA I MARCIN !!!

 

 

Abyście przeszli przez życie razem,
z uśmiechem na ustach,
z szacunkiem i zrozumieniem.

Więcej…

TIJA I TOFIK w Chałupach

Po długim majowym weekendzie który okazał się dość deszczowy

w drugiej połowie maja TIja i Tofik wraz z Ewą i Arkiem wakacjowali się w nadbałtyckich Chałpuach

 

 

Dziękuję Ewie i Arkowi za młość i opieke jaka codziennie otaczają T & T

czyli Arctic Challenge BE COOL i Arctic Chalenge WOOLLY MAMMOTH VEL TOFIK


Iwona

Więcej…

" Dotąd Dwoje, lecz jeszcze nie Jedno

Odtąd Jedno, chociaż nadal Dwoje ..."

Jan Paweł II

W dniu 1 kwietnia 2013 podczas cudownej uroczystości, która odbyła się w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie związek małżeński zawarli Iwona i Michał. Ceremonia była bardzo wzruszająca a Młoda Para wyglądała przepięknie.

Więcej…

WIZYTA BRATA NASZEJ MARY

15 grudnia Warszawę odwiedził nas wraz ze swoją Panią Poliną mieszkający w Moskiwie brat Marysi - Bram Bram:) Spotkanie między rodzeństwem było bardzo żywiołowe, my natomiast udaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z Rosji na meksykańską kolację. Rozmowom kynologicznym i nie tylko nie było końca. Potem udaliśmy się wszyscy wraz z Abramem i psami z hodowli Alveig na spacer po Warszawskiej Starówce.

Dziękujemy Polinie i Marii za cudowny wieczór!


18 LAT MINĘŁO ...

27.10.2012 przerwa w wystawowych weekendach wykorzystana została przez nas na świętowanie wyjątkowej okazji, jaką była 18 rocznica ślubu Ewy i Darka. Nie zabrakło rodziny, także tej "śnieżniakowej". Wieczór upłyną pod znakiem toastów i życzeń - koleJnych lat dla "Młodej Pary" w szczęściu i miłości!!! Do zobaczenia na kolejnej "imprezce", już niebawem :)

Iwona

Więcej…

WSPÓLNE ZABAWY - WARRIOR OF ARCTIC CHALLEGNE I JJ

W pogodną wrześniową sobotę w odwiedziny do małego rudasa, który czeka na wylot do swojego nowego domu ponownie przyjechali goście. Z wizytą pojawiła się u nas babcia Edyta, ciocia Magda oraz Iwona i mała samoyedka JJ. Warrior of Arctic Challenge z Śnieżnej Doliny był ogromnie zadowolony, gdyż miał nowe ręce do tulenia a także nowego psiego towarzysza do zabaw.

Więcej…

ŚLUB W RODZINIE ARKTYCZNYCH ŚNIEŻNIAKÓW

Z ogromna radością zawiadamiamy, że opiekunowie SILENT WOLFa z Śnieżnej Doliny Kamila Kustosik i Maciej Cierpikowski w 29 września przyżekli sobie miłość, wzajemna troskę, opiekę i szacunek wiążąc swoje życia przed Bogiem i ludźmi.

"Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy ... są na siebie skazani."
Wisława Szymborska

Bardzo się cieszymy i życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń - tych wielkich i tych mniejszych a przede wszystkim tego abyście zawsze byli szczęśliwi i nigdy nie byli samotni.


BIAŁOSTOCKI ZLOT SAMOYEDÓW

10 września 2012 odbył się II Białostocki Zlot Samoyedów. Drugi, ponieważ pierwszy miał miejsce rok wcześniej, 8 sierpnia 2011.

Pomysł wspólnego spotkania białostockich samojedziarzy narodził się dość spontanicznie. Ot, na jednym z for internetowych okazało się, że w Białymstoku mieszka niemała liczba Samoyedów. A skoro jest nas troszkę - aż wstyd, że do ówczesnego czasu nie zostało zorganizowane żadne spotkanie integracyjne.

Więcej…

ODWIEDZINY "DZIADKÓW"

27 lipca 2012 było nam bardzo miło gościć w hodowli "Z Śnieżnej Doliny" Gizelę i Artura Makarewicz, który przyjechali w odwiedziny do naszych maluszków z miotu "W". Rodzice miotu "W" to MARY OF MAGDALA ora SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok więc uznając, że psy urodzone w hodowlach to "dzieci" hodowcy więc nasze małych to "wnuczki" Gizeli i Artura.

Więcej…

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania bez zgody właścicieli serwisu ARKTYCZNE SNIEZNIAKI

Template by Joomla Themes & Copywriter.

stat4u